فروش FC 24 کوین در myDGN

ما در myDGN سه روش برای فروش FC 24 کوین سریع و امن ارائه می دهیم. چه تریدر باشید چه بات یا وب اپ داشته باشید، فروش کوینز FUT از طریق myDGN ساده، شفاف و امن می باشد.

FC24Coins
  • FC 24 کوین خود را 24/7 به فروش برسانید
  • پرداخت سریع
  • ایمن ترین سیستم

چگونه FC 24 کوین خود را بفروشیم؟

ما در myDGN سه روش برای فروش FC 24 کوین سریع و امن ارائه می دهیم. چه فیفا تریدر باشید چه بات یا وب اپ داشته باشید، فروش کوینز FUT از طریق myDGN ساده، شفاف و امن می باشد.

فروش سکه FC 24 - مثل همیشه میتونین بفروشین!

در ابتدا حدس زده می شد که به دلیل تغییر نام سری فیفا هیچ بازار نقل و انتقالاتی برای آلتیمیت تیم وجود نخواهد داشت و می تونین بازیکنان رو مستقیماً از EA بخرین یا از طریق SBC آنها را بازی کنین. حالا این شایعه خوشبختانه از روی میز حذف شده. دوباره همون بازار نقل و انتقالات آشنا برای کارت های آلتیمیت تیم وهمچنین کمپنیون/ وب اپ وجود خواهد داشت. حالا از قبل می تونین برای فروش مجدد سکه FC 24 از طریق myDGN FC آماده بشین.

فقط یک شایعه دیگه هست که همچنان سرسختانه ادامه داره. از اونجایی که EA قبلاً بازارهای کنسول پی اس پنج/چهار و ایکس باکس رو در فصل جاری ادغام کرده، EA الان میتونه پاشو یک قدم جلوتر بذاره. یعنی احتمالاً می تونین از فصل آینده در EA Sports FC هم با نسخه کامپیوتر کارت های آلتیمیت تیم از نسخه های کنسول خریداری کنید.

با این حال، ما صحت این شایعه رو هم نسبتاً پایین ارزیابی می کنیم، چونکه بازار نقل و انتقالات در کامپیوتر خیلی بیشتر در معرض اشکالها و دستکاری هست. ثبات سیستم اقتصادی آلتیمیت تیم به طور قابل توجهی توسط EA آسیب می بینه. این هم دلیلی خواهد بود که آنها فقط بازارهای کنسول ها را ادغام کردن. بنابراین اینجا هم ما در myDGN با احتیاط میگیم همه چیز درسته.

پلیر آوکشن

ما برای پلیر آوکشن سیستمی بکار می بریم که 100% امن هست تا سالهای متمادی. این سیستم هم اکنونی برای استفاده های عادی نیز در دسترس است و خصوصا برای تریدرهای عادی توسعه داده شده.
هنگام استفاده از پلیر آوکشن، بازیکن ها با قیمت هایشان پیشنهاد داده می شوند، که می توانید بخرید. صرفاً انتخاب کنید، خرید کنید و علامت بزنید که بازیکن خریداری شده تا سیستم ما چک کند، اگر بازیکن خریداری شده بود، ارزش بازیکن به دلار به حساب شما افزوده می شود.

کامفورت ترید

این گزینه نیاز به یک تاییدیه اضافی دارد که فقط به تامین کنندگان مجرب پیشنهاد می شود. اینجا شما درخواست های مستقیم از مشتریان را دریافت می کنید در پنل کامفورت ترید ما. یعنی مشخصات اکانت مشتریان و میزان فیفا کوین درخواست شده را دریافت می کنید. پس از تحویل موفق، ارزش معادل کوین ها به دلار به حساب شما افزوده می شوند.

API

اگر بات کنسولی یا وب دارید، یا یک بات عمومی با سیستم API دارید که میخواهید به API ما متصل کنید، این متد مناسب شما می باشد. راهنمای API را پس از ثبت نام خواهید دید. اگر سوالی درباره اتصال به بات خود دارید، با ایمیل [email protected] تماس بگیرید.
اگر یک بات عمومی با سیستم API بکار می برید که myDGN API ارائه می دهد، در دیسکورد با Manu_myDGN#4155 تماس بگیرید یا به [email protected] ایمیل بزنید.

Where to buy FC 24 Coins!

There has been close co-operation between myDGN and WhatsGaming.net for some time now. As our system exclusively supplies WhatsGaming with FC 24 coins, we can guarantee their security with our name. So if you are looking for a website where you can safely buy FC 24 Coins, then WhatsGaming is the right place for you.

پرسشهای متداول

مای دیجی ان چیست؟

مای دیجی ان بزرگترین پلتفرم موجود هست برای فروش اف سی کوینز ساده و امن. در myDGN شما می توانید FC 24 کوین های خود را در هر زمان و 365 روز سال به فروش برسانید.

چه زمانی می تونم سکه FC 24 را در myDGN بفروشم؟

تاریخ انتشار EA Sports FC در 29.09.2023 هست. انتظار میره که کمپنیون/ وب اپ دوباره حدود یک هفته زودتر قابل دسترسی باشه. یعنی فروش FC 24 Coins احتمالا از 22.09.2023 امکان پذیر خواهد بود.

برای FC 24 کوین چقدر پرداخت می کنید در myDGN؟

قیمت فیفا کوین هر روز آپدیت میشود و میتوانید در هر زمان در هر دو پنل پلیر آوکشن و کامفورت ترید مشاهده کنید.

چه روش های پرداختی در myDGN ارائه می شوند؟

1) PayPal

2) Skrill

3) Alipay

4) WeChatPay

5) Webmoney

6) Bitcoin

قوانین برداشت

1) زمان پردازش پرداخت شما

ما حساب شما را از 1 تا 48 ساعت پرداخت می کنیم، بسته به روش پرداخت انتخابی شما.

 

2) نرخ های برداشت

برای برخی گزینه های پرداخت یک هزینه تراکنش میگیریم تنها برای جبران هزینه های تامین کنندگان پرداخت. می توانید هزینه های کنونی را در صفحه برداشت مشاهده کنید.

 

3) کمترین میزان برداشت پول

کمترین میزان برداشت پول بستگی به روش پرداخت دارد که کمترین آن میزان 20 دلار می باشد. می توانید حداقل میزان برداشت را همچنین در صفحه برداشت مشاهده کنید.

 

3) زمان پردازش پرداخت شما

ما حساب شما را پس از 24-48 ساعت پرداخت خواهیم کرد، بسته به روش پرداخت.

 

4) توجه

قوانین ما جای صحبت و چانه زنی ندارند. اگر دارید به ما میفروشید، تصور ما اینست که قوانین ما را قبول دارید.

پلیر آوکشن چیست؟

اگر از قبل از دید مشتری با پلیر آوکشن آشنایی دارید، اینجا فقط جای شما عوض می شود. در پنل ما، بازیکن های مختلفی خواهید دید با قیمت های متفاوت که می توانید انتخاب و خرید کنید.

قیمت های خرید همیشه بیشتر از قیمت بازار هستند، که کوین های فیفا را بتوان از آن طریق از اکانت شما به دیگر اکانت ها انتقال داد. میزان متناظر دلاری به حساب شما واریز می شود در ازای میزان فیفا کوینی که انتقال میدهید.

پلیر آوکشن در مای دیجی ان چگونه کار می کند؟

1) لاگین

لاگین کنید و پلیر آوکشن را بعنوان روش انتقال مورد علاقه انتخاب کنید

2) انتخاب بازیکن

بازیکن های مختلفی را مشاهده میکنید که آماده خرید هستند. با کلیک بر روی انتخاب یک بازیکن انتخاب کنید.

3) خرید بازیکن

حداکثر طی 5 دقیقه بازیکن را خریداری کنید.

4) تایید خرید بازیکن

اگر بازیکن خریداری شده در اکانت فیفای شما، بر روی «خریداری شد» کلیک کنید.

5) چک کردن سیستم برای خرید بازیکن

سیستم ما چک می کند آیا بازیکن خریداری شده.

6) دریافت دلار در حساب

اگر تراکنش موفقیت آمیز بوده، میزان دلاری آن بازیکن به حساب شما واریز می گردد.

قوانین پلیر آوکشن

1) انتخاب بازیکن

مطمئن شوید به اندازه کافی فیفا کوین برای خرید بازیکن دارید.

2) علامت زدن بعنوان خریداری شده

تنها زمانی بر روی «خریداری شده» کلیک کنید که واقعا بازیکن را خریده اید.

3) بازیکن را خریدید ولی روی خریداری شده کلیک نکردید

مشکلی نیست. سیستم ها بطور خودکار پس از 5 دقیقه چک می کند آیا بازیکن خریداری شده یا نه.

4) آیا جریمه ای برای سوء استفاده از سیستم وجود دارد؟

بله، ما یک سیستم تنبیهی داریم که میتواند منجر به از دست دادن اکانت مای دیجی ان شما شود.

5) حداکثر یک بازیکن در هر 6 ساعت با هر اکانت بخرید

برای امن نگه داشتن اکانت شما، کافی است همین یک مورد را رعایت کنید.

قوانین تنبیهی استفاده از پلیر آوکشن

1) بازیکن را انتخاب کنید ولی طی 5 دقیقه آنرا خریداری نکنید

شما 60 دقیقه جریمه میشوید.

 

2) روی گزینه «خریده شده» کلیک کنید در حالیکه بازیکن خریداری نشده

شما 6 ساعت جریمه می شوید.

 

3) موارد 1 و 2 را مکرر مرتکب شوید

ما این حق را داریم که اکانت شما را حذف کنیم.

آیا پلیر آوکشن سیستم امنی هست؟

بله، ما سالها تجربه داریم در این زمینه، و تنها بازیکن هایی و قیمت هایی به شما نشان میدهیم که انتقال کوین فیفا برای اکانت شما هیچ ریسکی نداشته باشد.

کامفورت ترید چگونه کار می کند؟

1) پنل کامفورت ترید

اینجا میتوانید مستقیما سفارشات مشتریان را ببینید. این درخواستها بی نام و نشان تحت سفارشات باز نشان داده میشوند. بعنوان تامین کننده، شما تنها کنسول، میزان فیفا کوین، و مبلغ کلی سفارش را می بینید. اگر مایل به انجام این سفارش هستید، تنها بر روی «پذیرش» کلیک کنید.

 

2) پذیرش سفارش

پس از پذیرش سفارش، مشخصات کامل مشتری را مشاهده خواهید کرد و میتوانید سفارش را به محض کلیک بر روی «در حال انجام» آغاز کنید.

 

3) پنجره ویرایش

در این پنجره می بایست یک اسکرین شات از اکانت مشتری در آغاز هر سفارش آپلود کنید که میتوان موجودی فیفا کوین را در آغاز تحویل مشاهده کرد.

می بایست بکاپ کدی که برای این سفارش انتخاب کرده اید را مشخص کنید.

می بایست زمان حدودی مورد نیاز برای انجام سفارش را تعیین کنید.

 

4) کامل کردن سفارش

در پنجره پردازش می بایست یک اسکرین شات از اکانت مشتری را پس از کامل کردن هر سفارش آپلود کنید، جاییکه میتوان موجودی فیفا کوین را پس از تحویل مشاهده کرد.

تایید هویت برای کامفورت ترید

1) دلیل تایید هویت

از آنجاییکه شما مشخصات مشتریان را دریافت می کنید و مسوول امنیت حساب مشتری خود هستید، بنابر این، یک تایید هویت اضافی مورد نیاز هست.

 

2) پروسه تایید هویت

یک حداقلی از تراکنش های موفق از طریق پلیر آوکشن مورد نیاز خواهد بود. ما با شما تماس میگیریم که ببینیم برای کامفورت ترید مناسب هستید یا خیر.

API چگونه کار می کند؟

1) بات عمومی با اتصال مای دیجی ان
بنا به درخواست و اگر تقاضای کافی وجود داشته باشد، ما استفاده شما از API خود را فعال می کنیم. ما یک کاربر و رمز API برای شما ایجاد می کنیم. این مشخصات را می بایست در پنل API بات عمومی خود وارد کنید.


2) Private Bot Integration
راهنمای API ما را می توانید پس از ورود به حساب در صفحه API پیدا کنید. اگر سوالی درباره اتصال به بات خودتان دارید، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.

توصیه های امنیتی API

1) فواصل خرید

حداقل 240 دقیقه فاصله بین خرید کارتهای میول بگذارید.

2) حداکثر تعداد کارت در اکانت

به ازای هر اکانت طی 24 ساعت حداکثر 3 کارت را میتوانید خرید کنید.

3) امنیت API ما

اگر این موارد امنیتی را رعایت کنید، API ما 100% امن خواهد بود و سالهای بدون کوچکترین مشکلی در زمینه بلاک شدن بخاطر توزیع کوین کار کرده است.