Fifa Coin'lerinizi myDGN'de Satın

MyDGN'de size FİFA coin’larınızı hızlı ve güvenli bir şekilde satmanız için üç imkan sunuyoruz. İster manuel bir FİFA satıcısı olun, ister kendi web uygulamanız veya konsol botunuz olsun, herkes için bir şeyler vardır. FUT coins MyDGN üzerinden satmak kolay, şeffaf ve güvenlidir.

Sell_FIFA_21_Coins
  • FİFA Coinlerinizi 7/24 Satın
  • Hızlı ödeme
  • En güvenli sistem

Fifa coinleri nasıl satılır?

MyDGN'de size FİFA coin’larınızı hızlı ve güvenli bir şekilde satmanız için üç imkan sunuyoruz. İster manuel bir FİFA satıcısı olun, ister kendi web uygulamanız veya konsol botunuz olsun, herkes için bir şeyler vardır. FUT coins MyDGN üzerinden satmak kolay, şeffaf ve güvenlidir.

FİFA 23 Coinlerinin Satışıyla İlgili Önemli Değişiklikler!

FİFA 23 Sezonundan itibaren FUT transfer marketine yeni güncellemeler geliyor. Futbin.com'de görebileceğiniz gibi, neredeyse tüm pazarlar birleştirildi. Sadece PC'deki FİFA oyuncuları hala kendi transfer pazarlarına sahip kalacak.

Yani artık FİFA 23 Coinleri XBOX, Playstation veya Stadia ile, platformlar arası transfer pazarında satabilirsiniz.Tabi ki avantaj büyüktür. Önceki sezona göre daha fazla FİFA oyuncu kartı satın alabileceksiniz. Daha fazla FUT oyuncu kartı satın alırsanız, daha büyük miktarda FUT 23 coinleri satabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Size iyi şanslar ve başarılı bir FİFA 23 sezonu diliyoruz.

Player Auction

Oyuncu açık artırması için yıllarca çalışan ve %100 güvenilen bir sistem kullanıyoruz. Bu sistem artık manuel kullanım için de geçerli ve özellikle manuel satıcılar için geliştirilmiştir.

Oyuncu açık artırması kullanırken, satın alabileceğiniz belirli fiyatlarla oyuncular size önerilecektir. Bir oyuncuyu seçer, satın alır ve satın alındı olarak işaretlersiniz. Ardından sistemimiz, oyuncu satın alınıp alınmadığını kontrol eder. Bu durumda oyuncunun dolar değeri bakiyenize yansıtılacaktır.

 

 

Konfor Ticareti

Bu seçenek ek doğrulama gerektirir ve yalnızca deneyimli satıcılara sunulur. Burada, Konfor Ticareti panelimizde müşterilerden doğrudan sipariş alırsınız. yani müşteri hesap ayrıntılarını ve FIFA coinleri sipariş miktarını alırsınız. Başarılı teslimattan sonra, teslimatın değeri dolar olarak bakiyenize yansıtılacaktır.

API

APİ sistemimize bağlamak istediğiniz kendi web uygulamanız veya konsol botunuzu varsa veya bir API sistemiyle çalışan bir bot kullanıyorsanız, bu yöntem sizin için doğru seçenektir. APİ'miz ile ilgili dokümanları myDGN'ye kaydolduktan sonra bulabilirsiniz. Botunuzla entegrasyon hakkında herhangi bir sorunuz varsa [email protected] ile iletişime geçin.

 

myDGN API sunan bir API sistemine sahip bir bot kullanıyorsanız, [email protected] e-posta yoluyla veya Discord aracılığıyla Manu_myDGN#4155 ile iletişime geçin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

myDGN Nedir?

myDGN, FİFA coins'lerinizi kolay ve güvenli bir şekilde satabileceğiniz piyasadaki en büyük platformdur. myDGN'de FİFA coins'lerinizi yılın 365 günü istediğiniz zaman satabilirsiniz.

MyDGN'de FIFA 23 coinleri ne zaman satmaya başlayabilirim?

FİFA 23 Colinlerinin satışının 23.09.2022'den itibaren başlaması bekleniyor. EA, ilk kez çapraz oyunu FİFA 23’e getirdi ve farklı konsol transfer pazarlarını birleştirdi. Bu, Playstation, XBOX ve Stadia'nın ortak bir transfer pazarını paylaştığı anlamına geliyor. FİFA 23'ün sadece PC versiyonu kendi transfer pazarına sahip olacak.

 

Bizimle FUT 23 coinleri satarsanız sizin için ne değişebilir?

 

Senin için hiçbir şey değişmeyecek. Prensip olarak, pazarların birleştirilmesi, transfer pazarının daha çok büyük olması ve bu nedenle portalımız üzerinden tek bir kategoride çok daha fazla oyuncu kartı satın alınabilmesi avantajı meydana gelecek.

myDGN'de FİFA Coins için ne kadar ödüyorsunuz?

FİFA Coins fiyatları günlük olarak güncellenir ve hem panelde, hem Oyuncu açık artırması hem de Konfor Ticaretinde herhangi bir zamanda görüntülenebilir.

myDGN hangi ödeme yöntemlerini sunuyor?

1) PayPal

2) Skrill

3) Alipay

4) WeChatPay

5) Webmoney

6) Bitcoin

Para çekme kuralları

1) Ödemenizin işleme alınma süresi

1-48 saat sonra belirttiğiniz ödeme yöntemini kullanarak bakiyenizi ödeyeceğiz.


2) Para Çekme Ücretleri

Bazı ödeme seçenekleri için, ödeme sağlayıcılarının ücretlerini karşılamak için bir ücret alıyoruz. Güncel ücretleri para çekme sayfasında görebilirsiniz.


3) Paranızı çekmek için minimum tutar

Paranızı çekebileceğiniz minimum tutar, 20$ gibi düşük bir tutarla başlayan ödeme seçeneğine bağlıdır. Çekilecek minimum tutarı para çekme sayfasında da görebilirsiniz.


4) Bildirim

Kurallarımızı, ücretlerimizi veya minimum para çekme tutarlarımızı tartışmıyoruz. Bize satarsanız, koşullarımızı kabul ettiğinizi varsayarız.

Oyuncu açık artırması nedir?

Oyuncu açık artırmasını müşteri perspektifinden zaten biliyorsanız, burada taraf değiştirmeniz yeterlidir. Panelimizde, seçebileceğiniz ve satın alabileceğiniz belirli fiyatlarla farklı oyuncular göreceksiniz.

 

Alış fiyatları her zaman piyasa fiyatlarından daha yüksek, böylece sistemimizle hesabınızdan başka bir hesaba FİFA Coins aktarılabilir. Aktarılan FUT Coins için gelen miktarın tutar karşılığı dolar olarak tarafınıza aktarılacaktır.

Oyuncu açık artırması myDGN'de nasıl çalışır?

1) Giriş

 

Giriş yapın ve tercih ettiğiniz transfer yöntemi olarak oyuncu açık artırması seçin.

 

2) Oyuncu seçimi

 

Şu anda satın alınabilecek farklı oyuncuları göreceksiniz. "SEÇ" düğmesine tıklayarak bir oyuncu seçin.

 

3) Oyuncu satın alın

 

Oyuncuyu 5 dakika içinde satın alın.

 

4) Oyuncunun satın alma işlemini onaylayın

 

Oyuncuyu FIİFA Hesabınızla satın aldıysanız, "Satın Al" seçeneğine tıklayın.

 

5) Sistemimiz işlemi doğrulayacaktır

 

Sistemimiz oyuncunun satın alınıp alınmadığını kontrol edecektir.

 

6) Bakiyenize dolar aktarın

 

İşlem başarılı olursa oyuncunun dolar cinsinden tutarı bakiyenize yansıtılacaktır.

Oyuncu Açık Artırma Kuralları

1) Oyuncu seçimi

 

Seçtiğiniz oyuncuyu satın almak için yeterli FİFA Coinleriniz olduğundan emin olun.

 

2) "Satın Aldım" olarak işaretleme

 

 “Satın Aldım”a yalnızca oyuncuyu satın aldıysanız tıklayın.

 

3) Oyuncu satın aldınız ama " Satın Aldım"a tıklamadınız

 

 

Sorun değil. Oyuncunun satın alınıp alınmadığını 5 dakika sonra sistemimiz otomatik olarak kontrol edecektir.

4 Kuralları ihlal edersem herhangi bir ceza var mı?

 

Evet, myDGN hesabınızın kaybolmasına neden olabilecek bir ceza sistemimiz var.

 

5) Bir FİFA Hesabıyla her 6 saatte en fazla bir oyuncu satın alın.

 

Kendi hesabınızı güvende tutmak için tek yapmanız gereken bu kurala uymak.

Oyuncu Açık Artırmasını kullanırken Ceza Sistemi

1) Bir oyuncu seçiyorsunuz ama onu 5 dakika içinde satın almıyorsunuz.

 

60 dakikalık bir yasak alırsınız.

 

2) Bir oyuncuyu satın almadığınız halde " Satın Aldım" olarak işaretlersiniz.

 

6 saatlik bir yasak alırsın.

 

3) (1) veya (2)'yi birkaç kez ihlal ettiniz.

 

Hesabınızı bloke etme veya silme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Oyuncu açık artırma sisteminiz güvenli mi?

Evet, bu alanda yıllardır deneyimliyiz. oyuncular ve alış fiyatları sadece FİFA Coins transferi hesabınıza herhangi bir risk oluşturmuyorsa size gösterilecektir.

Konfor Satışı nasıl çalışır?

1) Konfor Satış Paneli

Burada müşterilerden gelen siparişleri doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Bu siparişler anonim olarak "Açık Transfer" altında gösterilir.

Satıcı olarak sadece konsolu, FİFA Coins miktarını ve siparişin toplam fiyatını görürsünüz. Bu siparişi yapmak istiyorsanız, "Kabul Et" düğmesine tıklamanız yeterlidir.

2) Siparişi kabul et

Siparişi kabul ettikten sonra, tüm müşteri verilerini görüntüleyebilir ve "yapılıyor" a tıkladığınız anda siparişi başlatabilirsiniz.
 

3) Düzenleme penceresi

 

Bu pencerede, teslimat başlangıcında FİFA Coins bakiyesini görebileceğiniz her siparişin başında müşteri hesabının ekran görüntüsünü yüklemeniz gerekir.

 

Bu sipariş için kullandığınız yedek kodu seçmelisiniz.

 

Bu sipariş için ihtiyaç duyacağınız yaklaşık süreyi girmelisiniz.

 

4) Bir siparişin tamamlanması

 

İşlem penceresinde, teslimatınızdan sonra FİFA Coins bakiyesini görebileceğiniz, her siparişi tamamladıktan sonra müşteri hesabınızın ekran görüntüsünü yüklemeniz gerekir.

Konfor Satışının Doğrulanması

1) Doğrulama nedeni

 

Müşteri verilerini alacaksınız ve müşteri hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Bu nedenle ek doğrulama gereklidir.

 

2) Doğrulama süreci

 

Oyuncu Açık Artırma paneli aracılığıyla minimum sayıda başarılı işlem gereklidir. Eğer Konfor ticareti için uygunsanız, sizinle iletişime geçeceğiz.

API sisteminiz nasıl çalışır?

1) myDGN entegrasyonuna sahip Public Bot

İstek üzerine ve yeterli talep olması durumunda, kullanıcınızı API'miz için etkinleştireceğiz. Bir API kullanıcısı ve API şifresi oluşturacağız. Bu bilgileri Public botunuzun API paneline girmeniz gerekmektedir.

 

2) Özel Bot Entegrasyonu

API'miz ile ilgili dokümanı, giriş yaptıktan sonra API alt sayfasından bulabilirsiniz. Botunuza entegre etmeyle ilgili sorularınız varsa, lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

 

API'miz için Güvenlik Talimatları

1) Satın Alma Aralığı

Oyuncu satın alabileceğiniz en az 240 dakikalık bir aralık belirleyin.

2) Hesap başına maksimum oyuncu sayısı

24 saat içinde hesap başına en fazla 3 oyuncu satın almalısınız.

3) API'mizin Güvenliği

Bu güvenlik talimatlarını izlerseniz, API'miz %100 güvenlidir ve yıllardır herhangi bir dağıtım engeli olmaksızın çalışmaktadır.